Phone icon fd6b0c8e3c94090b2d04c4ae2b9e4aa3358eae985699b6f1e8a1e4f606c2ea69
(0432) 53-31-86
"Школа волонтерства" в Погребищенському медколеджі
Image

Волонтерський рух на сьогоднішній день є унікальним явищем і несе собою ряд важливих соціальних функцій, як для суспільства так і для людини яка займається волонтерством.

Надзвичайно важливо пам’ятати про те, що шкідливі звички і недбале ставлення до власного здоров’я тягнуть за собою незворотні зміни та розвиток неінфекційних захворювань. «Подібно структурі ДНК , наше життя набирає обертів і тільки від нас залежить, яким буде майбутнє наступних поколінь» - зазначила Тамара Васильчук.

Студенти Погребищенськог медичног коледжу отримали «інструкцію користування своїм тілом». 34 студента за покликом душі та професії присвятили себе благодійності та взяли участь у «Школі волонтерства». Отримали відповіді з питань здорового способу життя, для того щоб жити в гармонії з собою та світом. В цьому їм допомогли організатори проекту: головний лікар обласного Центру здоров’я Тамара Васильчук, психолог – Лілія Немаш та директор мед коледжу Гаврилюк О. Ф.

Студенти «Школи волонтерства» відтепер стали учасниками проекту «Неінфекційні захворювання: профілактика та зміцнення здоров’я в Україні» започаткованої спільно з Міністерством охорони здоров’я України, Бюро ВООЗ та Швейцарським бюро співробітництва в Україні. Вінницька область взяла участь у цьому проекті, як з один пілотних регіонів.

Організатори проекту сподіваються, що волонтери стануть наставниками з питань зміцнення та збереження здоров’я серед своїх однолітків та дорослого населення. Будуть надійними помічниками для сімейних лікарів Погребищенського району в питаннях профілактики неінфекційних захворювань.

Наприкінці зустрічі учасники отримали сертифікати та почесне звання волонтера. Ці молоді хлопці та дівчата будуть слідувати принципам гуманності, рівності та добровільності з шаленим запалом, який сяє в їхніх очах.

26.04. 2017

Прес-служба ДОЗ ОДА