Phone icon fd6b0c8e3c94090b2d04c4ae2b9e4aa3358eae985699b6f1e8a1e4f606c2ea69
(0432) 53-31-86
Семінар для педіатрів Вінниччини
Img 2964

23 березня у конференц залі «FeridePlaza» відбувся цикл наукових семінарів «Проблеми та перспективи сучасної педіатрії». До участі були запрошені лікарі – педіатри, лікарі загальної практики, дитячі імунологи, гастроентерологи, підліткові терапевти, а також працівники профільних кафедр ВНЗ та закладів післядипломної освіти. Захід організований за підтримки групи компаній «МедЕксперт».

В обговоренні актуальних проблем взяли участь доктори мед.наук, професори кафедри дитячих інфекційних хвороб та дитячої імунології НМАПО імені П.Л.Шупика – Людмила Іванівна Чернишова, Галина Володимирівна Бекетова.

Про помилки у наданні невідкладної допомоги дітям із загостренням бронхіальної астми та сучасні тенденції у лікуванні позалікарняних пневмоній у дітей розповіла доктор мед.наук, завідуюча кафедри педіатрії №1 НМАПО імені П.Л. Шупика – Олена Миколаївна Охотнікова.

Також лекцію читала доктор мед.наук, професор кафедри педіатрії №2 НМАПО імені П.Л.Шупика – Марина Євгенівна Маменко.

Про діарею та сучасні підходи до лікування вірусних інфекцій у дітей розповів Сергій Олександрович Крамарьов, доктор мед.наук, професор, завудуючий кафедри дитячих інфекційних хвороб НМУ імені О.О.Богомольця, головний позаштатний дитячий інфекціоніст МОЗ України.

Корисну інформацію про діагностику та лікування багатьох захворювань дитячого віку надала Людмила Вікторівна Квашніна – доктор мед.наук, професор, керівник відділення проблем здорової дитини та преморбідних ДУ «ІПАГ НАМН України», головний позаштатний педіатр м.Києва.

В’ячеслав Володимирович Бережний – доктор мед.наук, професор, завідуючий кафедри педіатрії №2 НМАПО імені П.Л.Шупика, розповів не лише про методи лікування деяких захворювань, а й про ефективність вітамінно-мінеральних комплексів у педіатричній практиці.

По завершенню семінару усім учасникам вручили сертифікати.Організатори впевнені, що завдяки подібним семінарам, проблеми педіатрії вирішуватимуться скоріше.Адже на основі досвіду наукових досягнень своїх колег, наші лікарі зуміють надати якісну допомогу маленькому пацієнту.

23.03.2017 

Прес-служба ДОЗ ОДА