Phone icon fd6b0c8e3c94090b2d04c4ae2b9e4aa3358eae985699b6f1e8a1e4f606c2ea69
(0432) 53-31-86
Районна лікарня має оновлене гінекологічне відділення
Img 4279

Вінницька центральна районна лікарня активно оновлюється. Про це свідчить нове, капітально-відремонтоване гінекологічне відділення, яке розпочало свою роботу. Тепер у відділенні на більш високому технологічному якісному рівні будуть лікувати гінекологічні патології у  жіночого населення.
Участь у відкритті взяли представники влади, медики, засоби масової інформації.
На захід завітали заступник голови Вінницької райради Олексій Плакида та депутати Віктор Шмігель й Володимир Павловський, головний лікар ЦРКЛ Олександр Кривов’яз.  Віктор Шмігель  зауважив, що нове відділення працюватиме потужно на користь пацієнтів.
–Ми відійшли від стереотипів, то ж створили максимально комфортні умови для пацієнтів, медперсоналу. Бачу, що тут виконані усі заплановані роботи з ремонту та оснащення відділення, – наголосив Віктор Шмігель.
До привітань приєднався Олексій Плакида – заступник голови районної ради, а також директор Департаменту охорони здоров’я ОДА – Людмила Грабович. 
Делегація побачила роботу оновленого відділення. Учасників познайомили з матеріально-технічною базою закладу, працівниками відділення. 
- Однозначно, позитивним є те, що керівництво району активно підтримує медичну галузь. Можу сказати, що відремонтоване гінекологічне відділення – одне із найкращих в області, – розповіла Людмила Грабович.
За словами Олександра Кривов’яза - головного лікаря медичного закладу, ремонтні роботи тривали близько року. На них було витрачено 1 млн. 880 тис гривень.

-Відділення розраховане на 27 ліжок. Щороку тут лікується до 1200 пацієнток, а лікарі проводять більше 700 лапароскопічних втручань. Сподіваємось, що оновлене відділення надаватиме необхідну допомогу ще більшій кількості пацієнток, - додав головний лікар.

 

21.03.2017  Прес-служба ДОЗ ОДА