Phone icon fd6b0c8e3c94090b2d04c4ae2b9e4aa3358eae985699b6f1e8a1e4f606c2ea69
(0432) 53-31-86
Ігор Івасюк здійснив візит до Вінницької обласної дитячої інфекційної лікарні.
Img 4237

Разом із директором Департаменту охорони здоров’я ОДА – Людмилою Грабович та представниками ДОЗ посадовець поспілкувався з головним лікарем закладу, персоналом та пацієнтами.

Мета візиту  Ігоря Івасюка – перевірити, як виконується доручення голови Обласної державної адміністрації  - Валерія Коровія, щодо покращення стану медичного закладу та умов перебування пацієнтів, умов роботи медичних працівників.

Він оглянув загальнолікарняну частину закладу,  відвідав інфекційне боксове відділення, відділення анестезіології та інтенсивної терапії.

 Ігор Івасюк зазначив, що доручення очільника облдержадміністрації було виконано в повному обсязі.

-Лікарня відремонтувала приміщення, придбала нове обладнання. Тепер тут створені всі умови, щоб надавати якісну медичну допомогу. Найближчим часом ми плануємо оновити реанімаційне відділення і я думаю. що цього року роботу буде завершено, - наголосив Ігор Івасюк.

 За словами директора Департаменту охорони здоров’я ОДА Людмили Грабович, серед озвучених керівником області завдань було також виділення коштів для закупівлі медикаментів, аби лікарня забезпечувала пацієнтів необхідними ліками Не менш важливим було придбання дихальної апаратури, яка вкрай необхідна для реанімаційного блоку закладу.

До переліку ж планів на поточний рік директор Департаменту додала також облаштування критого заїзду до приймального відділення лікарні. Єдиним мінусом закладу сьогодні Людмила Грабович назвала велику кількість ліжок у палатах, адже об’єми лікарні не дозволять нині дотримуватись тут європейських стандартів розміщення.

Головний лікар обласної дитячої інфекційної лікарні Людмила Бровінська, у свою чергу, підтвердила: умови перебування в закладі значно поліпшились, більше того – кращим стало і медичне забезпечення.

15.03.2017

Прес-служба ДОЗ ОДА