Phone icon fd6b0c8e3c94090b2d04c4ae2b9e4aa3358eae985699b6f1e8a1e4f606c2ea69
(0432) 53-31-86
«ЗміниТИ: взаємодія заради змін».
Img 4139

Днями представники місцевої влади, Міністерства охорони здоров’я, громадських організацій, суспільні діячі взяли участь у нараді,  задля обговорення ключових проблем в Україні та першочергових кроків для їх подолання.

 Засідання відбулося в рамках всеукраїнського туру  громадської організації «Центр UA» під назвою: «ЗміниТИ: взаємодія заради змін».   Громадська організація проводить такі заходи спільно з  представниками Міністерства охорони здоров’я аби почути думку активної спільноти Вінниччини щодо розробки системних змін у країні, в тому числі – охороні здоров’я.

Серед учасників обговорення були: Роман Ілик -  заступник Міністра охорони здоров’я, Валерій Коровій -  голова Вінницької обласної державної адміністрації, Олег Рибачук -  голова і співзасновник «Центру UA», Олександр Ябчанка - екс-віце-прем’єр-міністр із питань європейської інтеграції, експерт з медичної реформи Реанімаційного Пакету Реформ.

  На думку заступника Міністра охорони здоров’я, взаємодія заради змін допоможе зрозуміти і сформулювати власні очікування до змін в країні, знайти однодумців і згуртуватись навколо спільних позицій, а також співпрацювати один з одним та владою, вимагаючи врахування спільних інтересів в процесі впровадження змін. Також подібна співпраця допоможе зрозуміти, що  мають зробити громади та місцева влада для впровадження змін на прикладі реформи системи охорони здоров’я.

Валерій Коровій під час звернення до учасників засідання наголосив, що одним з пріоритетних завдань, яке ставить перед собою влада і громада - це покращення умов та якості надання медичної допомоги.

-На сьогодні питання надання якісних медичних послуг є надзвичайно важливим, враховуючи його актуальність. Покращити медичне обслуговування можна за рахунок створення госпітальних округів на території області. Люди повинні зрозуміти і відчути, що ці зміни спрямовані на підвищення якості надання медичної допомоги, - зазначив Валерій Коровій.

Про проблеми медичної сфери та шляхи їх вирішення розповів заступник міністра охорони здоров’я Роман Ілик. Окремо заступник міністра розповів про чотири основні напрямки розвитку сфери охорони здоров’я: впровадження страхової медицини, підвищення ефективності роботи первинної ланки надання меддопомоги, розвиток системи громадського здоров’я та доступність лікарських засобів.

15.03.2017  Прес-служба ДОЗ ОДА