Phone icon fd6b0c8e3c94090b2d04c4ae2b9e4aa3358eae985699b6f1e8a1e4f606c2ea69
(0432) 53-31-86
Дві компанії планують супроводжувати будівництво Вінницького кардіоцентру
Img 0112

Розкрито фінансові пропозиції

На інжиніринговий та консалтинговий супровід будівництва майбутнього Вінницького регіонального клінічного лікувально-діагностичного центру серцево-судинної патології (контроль якості будівництва третьою стороною) претендували 17 компаній. Конкурс було організовано у межах спільного проекту Світового банку та МОЗ України «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» та його регіональної складової-субпроекту у Вінницькій області. Відбір пройшли 4 компанії, які й отримали можливість представити технічні і фінансові пропозиції на розгляд Комісії з відбору консультантів, товарів, робіт і не консультаційних послуг.

Офіційне розкриття технічних пропозицій відбулося у серпні 2016 року.

Фінансові пропозиції відповідно до затвердженої процедури розкрили 30 січня у залі засідань Департаменту охорони здоров’я Вінницької ОДА. Участь у цій частині конкурсу взяли  дві  іноземні компанії: Consortiumofcompaniesof «DELTA Projectconsult» GmbN (Австрія) та EPTISA Serviciosde Ingenieria, S.L. (Іспанія).

Розкриття фінансових пропозицій здійснено за участі членів Комісії з відбору: Олена Житанська (заступник директора Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації), Володимир Федик (головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку, звітності та ресурсного забезпечення Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації), Ігор Кравець (директор Департаменту капітального будівництва Вінницької міської ради), Алла Бриль (начальник обласного Центру технічного і фінансового нагляду за діяльністю закладів охорони здоров’я), Василь Железняк (начальник комунальної установи «Інформаційно-аналітичний центр медичної статистики» Вінницької області).

«Наразі триває оцінка розкритих фінансових пропозицій. За правилами Світового банку переможець буде відібраний за співвідношенням якості пропозиції та вартості послуг», - зазначив консультант із закупівель з регіонального Субпроекту Світового банку у Вінницькій області Олексій Смірнов.

 

07.02.2017 Прес-служба ДОЗ ОДА