Phone icon fd6b0c8e3c94090b2d04c4ae2b9e4aa3358eae985699b6f1e8a1e4f606c2ea69
(0432) 53-31-86
У Калинівському районі відкрили два нових відділення та амбулаторію
Image

«Коли людина відволікається від болі та негараздів – тоді швидше відбувається одужання» – так вважають працівники Калинівської центральної лікарні. Покращити рівень надання медичних послуг, зробити комфортними умови перебування пацієнтів і створити домашній затишок – таку мету ставили перед собою медичні працівники та органи місцевого самоврядування.

22 грудня у Калинівській Центральній районній лікарні  урочисто відкрили нові  структурні підрозділи. Ремонтні роботи  у закладі  тривали майже рік. Як результат, два капітально оновлені відділення – кардіологічне на 30 ліжок і травматологічне – на двадцять.

Кошторис проекту з меблями та обладнанням – 6млн 400 тис. гривень, з яких бюджетних – мільйон 300 тисяч. У новому році, для повноцінної роботи закладу, залишається придбати обладнання для двох операційних травматологічного відділення.

Лікарня готова прийняти на лікування 120 тисяч пацієнтів!Ольга Задорожна – начальник управління лікувально-профілактичної допомоги населенню заявила, що Калинівська районна

Центральна лікарня затверджена лікарнею інтенсивного лікування першого рівня.

– Відкриття нових відділеннь є знаковою подією для області, адже лікарня міста Калинівка, на сьогодні, є взірцем для всієї Вінниччини.

Вся північна частина Вінницької області буде обслуговуватись саме тут. У Калинівській лікарні будуть розвиватися інтенсивні види медичної допомоги хірургічного профілю, травматології, урології, гінекології, ЛОР – додала під час урочистого привітання представник  Департаменту охорони здоров’я.

Голова Калинівської районної ради – Василь Поліщук подякував усім, хто долучився до створення відділень та додав, що  всі ремонтні роботи у закладі були проведені небайдужими жителями міста, а за спонсорські кошти була закуплена техніка.

Художник-оформлювач – Тетяна Хубко в черговий раз долучилась до облагородження міста. Вона декорувала стіни відділень різноманітними художніми композиціями, які подарували затишок і тепло лікарняним стінам.

Вже не вперше Калинівський район спонсорує державний депутат Верховної Ради України – Петро Юрчишин. Він і цього разу надав значну  фінансову підтримку для  медицини міста.

Відкриття відділень травматології та кардіології стало не єдиною знаковою подією для Калинівського району. У селі Комунарівка розпочала роботу одна із кращих в Україні амбулаторій. В ній  палати денного стаціонару більше схожі на  готельні номери, ніж на лікарняні палати. Створено всі умови для якісного обслуговування пацієнтів.

 Амбулаторія обладнана найновішою медичною та побутовою технікою, зроблені комфортні санітарні кімнати, встановлені євро-вікна, сучасна опалювальна система.Всередині приміщення знаходиться аптечний пункт, що є дуже зручно як для пацієнтів, так і для медичних працівників закладу.

У селі Комунарівка піклуються не лише про пацієнтів, а й про медичних працівників. Для молодого фахівця, яка приїхала на роботу до медичного закладу виділено двокімнатну квартиру на території амбулаторії. Житло повністю готове до проживання, укомплектоване необхідними меблями та технікою.

На завершення, у місцевому клубі села відбулась урочиста частина. Сільський голова  Галина Фурман особисто подякувала усім  односельчанам за співпрацю та допомогу і, спільно із дружиною Петра Юрчишина, вручила грамоти та грошові премії. Усіх присутніх пригостили смачним короваєм.

Мешканці Калинівського району, від тепер, зможуть в повному обсязі користуватися послугами оновленого медичного закладу та отримувати якісну медичну допомогу. Успішний досвід калинівчан має стати прикладом для наслідування іншими медичними установами не тільки Вінницької області, а й усієї України!

23.12.2016р.          Прес-служба    ДОЗ ОДА