Phone icon fd6b0c8e3c94090b2d04c4ae2b9e4aa3358eae985699b6f1e8a1e4f606c2ea69
(0432) 53-31-86
Вінницькі медики обговорили питання дитячих інфекційних хвороб
Img 2824

    Боротьба з дитячими інфекційними захворюваннями була і залишається одним із основних завдань охорони здоров'я. Не дивлячись на те, що сучасна медицина успішно працює в напрямку скорочення частоти випадків дитячих інфекційних захворювань, ризик дитини інфікуватися таки залишається. Наразі, проблема  «заразних» хвороб серед дітей є досить гострою, адже сезонні інфекції вражають все більшу кількість населення різного віку.

    Актуальні питання дитячих інфекційних хвороб розглянули на науково-практичній конференції. Захід відбувся на базі Вінницької обласної клінічної лікарні імені М.І.Пирогова.

    До участі у конференції були запрошені дитячі лікарі-інфекціоністи, педіатри, лікарі загальної практики сімейної медицини.

    Розпочала конференцію завідувач кафедрою дитячих інфекційних захворювань, професор – Ірина Незгода. Вона розповіла про грип, особливості його перебігу під час цьогорічного епідеміологічного сезону, діагностику та лікування. Вона зазначила: «На території Вінницької області підвищення епідемічного порогу спостерігалось  на 3-4 тижні 2016 року. Всього з початку  2016 року в області перехворіло на грип та ГРВІ 256 902 особи із них 161 129 дітей. Зафіксовано 13 летальних випадків від ускладнень, зокрема у 2 дітей».

    Також розглянули низку інших, не менш важливих, питань щодо проблем мікоплазмозу в практиці дитячого інфекціоніста, екзогенних факторів ризику виникнення стенозуючого ларинготрахеїту у дітей,  особливостей сучасного перебігу вітряної віспи у дітей, кишкового ієрсиніозу, лактозної недостатності при ротавірусній інфекції у дітей.

    Конференція відбувалась у форматі відкритого діалогу, розглядались клінічні випадки. Зал був повністю заповнений, що свідчить про важливість і актуальність даної проблеми, адже дитячі інфекційні захворювання є серйозним випробуванням, як для маленьких пацієнтів і батьків,так і для лікарів!

 

07.12.2016р.                           Прес-служба       ДОЗ ОДА