Phone icon fd6b0c8e3c94090b2d04c4ae2b9e4aa3358eae985699b6f1e8a1e4f606c2ea69
(0432) 53-31-86
ДОЗ сприяє навчанню лікарів-кардіологів
Img 2733

2016 рік проголошено роком серця в Україні.

21 листопада лікарі загальної практики-сімейної медицини, кардіологи, а також спеціалісти інших терапевтичних напрямків знайомилися із тактикою ведення хворого з миготливою аритмією.

Вже протягом десятиліть серцево-судинні захворювання посідають перше місце в Україні за рівнем інвалідності та смертності. За спостереженнями медиків, чи не кожен третій житель України і, зокрема, Вінниччини має ті чи інші проблеми із серцем та судинами, причому ці захворювання все частіше виявляють у людей молодого та працездатного віку.

Порушення серцевого ритму, зокрема, миготлива аритмія – доволі загрозливий симптом, який свідчить як про зношеність серцевого м’язу, так і про порушення у ланцюжку «головний мозок – серце». Це спричиняє не тільки дискомфорт людині, а і може призвести до небажаних наслідків.

У ході майстер-класу, що відбувся за участю віце-президента, академіка НАМН України, президента Асоціації кардіологів, доктора медичних наук, професора – Олега Сичова, медики ознайомилися із новітніми фармацевтичними препаратами, а також дізналися про сучасні технології, які використовуються в кардіології, заслухали змістовні доповіді щодо розвитку інвазивної аритмології в Україні, відновлення синусового ритму у хворих з фібриляцією передсердь, антитромботичної терапії при миготливій аритмії. Також було проаналізовано сучасні підходи до лікування  та профілактики емболічних ускладнень в кардіології.

По завершенню майстер-класу всі  учасники отримали сертифікати.

 

21.11.2016 року                   Прес-служба   ДОЗ  ОДА