Phone icon fd6b0c8e3c94090b2d04c4ae2b9e4aa3358eae985699b6f1e8a1e4f606c2ea69
(0432) 53-31-86
Засідання "Школи по програмі боротьби з ЦВХ"
Serdze

    На базі Вінницької центральної районної клінічної лікарні відбулося чергове засідання обласної «Школи по програмі боротьби з ЦВХ» На засідання були запрошені лікарі ЗПСМ та фельдшери первинної ланки, кардіологи, терапевти, неврологи, лікарі медицини невідкладних станів та фельдшери ШМД Вінницького та Тиврівського районів.

   Головний спеціаліст ДОЗ ОДА Світлана Швидюк представила аналіз статистичних показників захворюваності, інвалідності, смертності від ЦВХ в та мозкового інсульту по області, у Вінницькому та Тиврівському районах.

   Професор кафедри внутрішньої медицини №3 ВНМУ ім.М.І.Пирогова Валерій Іванов – поінформував аудиторію про сучасні вимоги до профілактики (первинної та вторинної) мозкових інсультів.

    Завідувач обласним інсультним відділенням ВОПНЛ ім.. акад. О.І.Ющенка Тетяна Височанська надала інформацію учасникам засідання про результати впровадження процедур тромболітичної терапії при ішемічному інсульті, про основні вимоги до лікування та реабілітації хворих з мозковим інсультом.

    Фахівцям Вінницької ЦРКЛ та Вінницького ЦПМСД рекомендовано терміново вжити заходів в частині удосконалення маршруту пацієнта з МІ та забезпечити вчасну діагностику зазначеної патології, що дасть можливість забезпечити хворих на МІ, які проживають на території району сучасним обстеженням та лікуванням, згідно вимог діючих протоколів лікування.

  В цілому в засіданні взяли участь 45 лікарів та фельдшерів первинного та вторинного рівнів надання медичної допомоги та медицини невідкладних станів.

 

21.11.2016 Прес-служба ДОЗ ОДА