Phone icon fd6b0c8e3c94090b2d04c4ae2b9e4aa3358eae985699b6f1e8a1e4f606c2ea69
(0432) 53-31-86
Відбувся семінар з питань гастроентерології
Img 2690

Відбувся семінар з питань гастроентерології за участі провідних вітчизняних спеціалістів

    На Вінниччину, в рамках проведення навчального семінару з гастроентерології та дієтології,  завітала професор Наталія Харченко - головний  спеціаліст  МОЗ України зі спеціальності «Гастроентерологія».

  Основна мета семінару - підвищення освітнього рівня лікарів різних лікувальних спеціальностей, щодо поліпшення якості надання медичної допомоги населенню, профілактики захворювань шлунково-кишкового тракту, збагачення знань з питань дієтотерапії, сучасних підходів до харчування, проблем якості продуктів харчування.

    Під час конференції провідні вітчизняні науковці, серед яких заслужений лікар України - Галина Анохіна - д.м.н.   професор  кафедри гастроентерології, дієтології і ендоскопії  НМАПО, та  Андрій Дорофеєв - доктор медичних наук, професор кафедри внутрішньої медицини №1 НМУ імені О.О. Богомольця, обговорювали важливі питання, що стосуються  впровадження уніфікованих клінічних протоколів надання медичної допомоги хворим на первинному та вторинному рівнях. Також учасників цікавили питання профілактичної дієтології та дієтотерапії.

     Слухачі заходу звернули увагу на теми, що стосувалися шляхів підвищення ефективності протихелікобактерної терапії, сучасних підходів до дієтичного та медикаментозного лікування хворих на синдром подразненої кишки (СПК).

    -Здорове харчування та відмова від шкідливих звичок – найкраща профілактика захворювань шлунково-кишкового тракту. Адже усім добре відомо, що хворобу найкраще профілактувати, а не лікувати, - наголосила Наталія Харченко.

    Провідні фахівці України відповідали на питання залу, надавали поради та рекомендації. Конференція викликала велику зацікавленість та схвальні відгуки з побажанням частіше проводити такі зібрання.

18.11.2016   Прес-служба ДОЗ ОДА