Phone icon fd6b0c8e3c94090b2d04c4ae2b9e4aa3358eae985699b6f1e8a1e4f606c2ea69
(0432) 53-31-86
"Школа ендокринологів"
Img 8995

У  Вінниці розпочала свою роботу науково-практична конференція у рамках освітнього Проекту «ШКОЛА ЕНДОКРИНОЛОГА» та заходів до Всесвітнього Дня Діабету.

«Школа ендокринолога» - сучасний науковий простір для поглибленого вивчення, спілкування, обміну досвідом та підвищення кваліфікації фахівців ендокринології в Україні та у Вінницькій області.

-На сьогоднішній день відмічається збільшення поширеності людей із ендокринними захворюваннями, порушеннями обміну речовин та розладами харчування, - наголосив під час відкриття конференції Пилип Прудиус – головний лікар Вінницького обласного клінічного високоспеціалізованого ендокринологічного Центру.

Він додав, що теми, які обговорюватимуться під час проведення науково-практичного  заходу вкрай важливі і стосуватимуться лікування хвороб щитоподібної залози, цукрового діабету. Також розглядатимуть  проблеми подолання ожиріння у пацієнтів, випадки орфанних (рідкісних) захворювань ендокринної системи.

На учасників «Школи ендокринолога» очікують майстер-класи, лекції від провідних українських фахівців-ендокринологів, зокрема – Миколи Тронька - академіка  НАМН України,  члена-кореспондента  НАН України, доктора медичних наук, професора, заслуженого діяча науки і техніки України, завідувача кафедри ендокринології академії імені П.Л. Шупика.

 За словами організаторів заходу – «Школа ендокринолога» спрямована на підтримку наукового розвитку і поглибленого вивчення першочергових питань діагностики, лікування та профілактики хвороб ендокринної системи,  забезпечення тісної співпраці між фахівцями-медиками різних спеціальностей.

 

17.11.2016  Прес-служба ДОЗ ОДА