Phone icon fd6b0c8e3c94090b2d04c4ae2b9e4aa3358eae985699b6f1e8a1e4f606c2ea69
(0432) 53-31-86
На Вінниччині проходить Тиждень безпеки дорожнього руху
Ibcmcu  jwe

 

У рамках Десятиліття Дій з Безпеки Дорожнього Руху 2011-2020,  з підвищення безпеки дорожнього руху в усьому світі, 14 листопада  розпочався Тиждень безпеки дорожнього руху.Завершиться захід у неділю, 20 листопада, Всесвітнім днем пам’яті жертв дорожньо-транспортних пригод.

Дорожньо-транспортний травматизм та високий рівень смертності внаслідок ДТП є актуальною проблемою як для України, так і для Вінниччини. Щороку на автошляхах держави гине понад 4 000 осіб та більш, ніж 30 000 людей отримують травми. ДТП є першою за поширеністю причиною смерті молоді у віці від 15 до 24 років та другою серед дітей у віці від 5 до 14 років.

 

Мета тижня: привернути увагу загалу до проблем травматизму й смертності на дорогах, особливо серед дітей; об’єднати  зусилля державних органів, бізнесу, громадських організацій, наукової спільноти, засобів масової інформації та жителів регіону на виконання державних і міжнародних програм щодо безпеки на дорогах і пропаганду важливості дотримання правил дорожнього руху; знизити рівень аварійності, мінімізувати випадки загибелі та травмувань людей у дорожньо-транспортних пригодах; забезпечити належну безпеку дорожнього руху на вулично-шляховій мережі Вінниччині; діяти на попередження щодо порушення правил дорожнього руху, які безпосередньо впливають на стан аварійності та тяжкість наслідків дорожньо-транспортних пригод.

Особлива увага зосереджена на проблемі безпеки  дітей на дорогах.

Медичні працівники лікувально-профілактичних закладів Вінниччини підтримали ідею заходу і активно долучаються до профілактично-інформаційної роботи.

Для України Тиждень безпеки дорожнього руху має важливе значення, адже його проведення підвищує рівень культури й дисципліни безпосередніх учасників дорожнього руху та забезпечує необхідне співробітництво між державними і громадськими організаціями, органами влади, міжнародними установами та засобами масової інформації.

 

15.11.2016 р.                                                                Прес-служба        ДОЗ ОДА