Phone icon fd6b0c8e3c94090b2d04c4ae2b9e4aa3358eae985699b6f1e8a1e4f606c2ea69
(0432) 53-31-86
Конференція до Дня боротьби з цукровим діабетом
Img 0419

    Цукровий діабет є одним з найбільш поширених неінфекційних захворювань. Близько 4-6% населення розвинених країн страждає від цого захворювання. Як свідчить резолюція ООН, цукровий діабет визнано однією із найбільш загрозливих хвороб у світ і посідає третє місце за поширеністю після серцево-судинних і онкологічних захворювань.

    Щорічно у листопаді відзначається Всесвітній день боротьби із цукровим діабетом. З метою профілактики тапідвищення поінформованості серед населення. В рамках обласних заходів з організації ендокринологічної служби та заходів до Всесвітнього дня діабету, 10 листопада на базі медичного коледжу відбулась науково-практична конференція на тему : «Питання та відповіді діабетології».

    Участь у конференції взяли ендокринологи, сімейні лікарі, терапевти, клінічні ординатори, аспіранти, магістри, лікарі-інтерни. Серед учасників: доктор медичних нак, професор – Юлія Комісаренко, кандидат медичних наук, головний дієтолог МОЗ України– Олег Швець, доктор медичних наук, професор – Леся Распутіна, кандидат медичних наук, доцент – Анатолій Паламарчук.

    Розглянули питання: сучасної комбінованої цукропонижуючої терапії, особливостей дієтичних рекомендацій пацієнтам з переважанням різних компонентів метаболічного синдрому, діабетичної нейротерапії, підходів у вирішенні питання гіпертензії при цукровому діабеті, місця вітаміну D при цукровому діабеті.

     Після завершення конференції усі учасники отримали сертифікати.

 

 

10.11.2016 р.               Прес-служба    ДОЗ   ОДА