Phone icon fd6b0c8e3c94090b2d04c4ae2b9e4aa3358eae985699b6f1e8a1e4f606c2ea69
(0432) 53-31-86
Виїзне засідання «Школи по програмі боротьби з церебро-васкулярною патологією»
Wp 20161102 009  1

Засідання було присвячене Всесвітньому дню боротьби з інсультом, який відзначався 29 жовтня.

Засідання відбулось на базі Могилів-Подільської ОЛІЛ за участі медичних працівників трьох районів області: Могилів-Подільського, Чернівецького та Муровано-Куриловецького. В засіданні взяли участь лікарі ЗПСМ та фельдшери первинної ланки, кардіологи, терапевти, неврологи,  лікарі медицини невідкладних станів та фельдшери ШМД.

Світлана Швидюк - головний спеціаліст відділу лікувально-профілактичної допомоги дорослому населенню ДОЗ ОДА  розповіла учасникам засідання про напрацювання та  проблемні питання, що існують  на сьогоднішній день.

Учасники зібрання разом із професором кафедри внутрішньої медицини №3 ВНМУ ім.М.І.Пирогова  Валерієм Івановим, обговорили сучасні вимоги до первинної і вторинної профілактики мозкових інсультів.

Тетяна Височанська - завідувач обласним інсультним відділенням  ВОПНЛ ім. акад. О.І.Ющенка -  надала інформацію учасникам засідання про результати впровадження процедур тромболітичної терапії при ішемічному інсульті в  цілому по області  та  основні вимоги до лікування  та реабілітації хворих з мозковим інсультом.

Було також обговорено надзвичайно актуальне питання – впровадження процедур тромболізису при ішемічному інсульті в Могилів-Подільській ОЛІЛ (де  створені всі умови для запровадження зазначеної методики лікування). Це дасть можливість забезпечити сучасним протокольним лікуванням хворих з ішемічним інсультом, які проживають в Могилів- Подільському, Чернівецькому та Муровано-Куриловецькому районах.

В засіданні школи взяли участь біля 70 лікарів та фельдшерів первинного та вторинного рівнів надання медичної допомоги та медицини невідкладних станів.

 

04.11.2016   Прес-служба ДОЗ ОДА