Phone icon fd6b0c8e3c94090b2d04c4ae2b9e4aa3358eae985699b6f1e8a1e4f606c2ea69
(0432) 53-31-86
Студентам розповіли, де лежить ключ до міцного здоров'я
11

    Кожен починає цінувати здоров’я тоді, коли втрачає його. Як залишитись бадьорим і фізично дужим аж до «мудрих» літ розповіли спеціалісти Вінницького обласного Центру здоров’я, які завітали до вищого професійного училища Департаменту поліції охорони, де провели навчання основам здорового способу життя.

    Студенти отримали корисну, цікаву інформацію щодо основних аспектів здоров’я, правильного харчування, рухливого способу життя, особистої гігієни та негативного впливу шкідливих звичок на молодий організм. Цікава презентація особливо захопила присутніх і викликала різноманітні емоції.

    Головний лікар ВОЦЗ Тамара Васильчук під час виступу пригадала приказку, яка і була основною метою проведення заходу: «Бережіть здоров’я з молоду!». Також вона зазначила, що і  надалі планується співпраця із закладом, тому на майбутніх правоохоронців очікує цикл цікавих інформативних лекцій та презентацій щодо засад здорового способу життя.

    У більшості присутньої в аудиторії молоді впродовж усієї лекції в очах горів вогник зацікавленості, а після завершення виступу пролунали гучні оплески, які і стали показником того, що інформація була для них актуальною і корисною. Адже, у здоровому тілі – здоровий дух!

 

 

25.10.2015                                                           Прес-служба ДОЗ ОДА