Phone icon fd6b0c8e3c94090b2d04c4ae2b9e4aa3358eae985699b6f1e8a1e4f606c2ea69
(0432) 53-31-86
STENT FOR LIFE – СПАСІННЯ ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ ІЗ ГОСТРИМ КОРОНАРНИМ СИНДРОМОМ
Img 8942

    У серця форма замку, але це дуже ненадійний замок, який потрібно вчасно реставрувати. Адже, сучасне життя влаштоване так, що людина щодня  потрапляє у стресові ситуації, тому серцево-судинні захворювання стали однією із головних проблем сучасної медицини. Проте,  завдяки успіхам у галузі кардіології, за останні роки тривалість життя пацієнтів із кардіологічними захворюваннями значно збільшилась.

    Незважаючи на втішні показники, ситуація все ж залишається достатньо складною, тому 10 жовтня у конференц-залі офісного центру «Кряж» відбулась науково-практична конференція присвячена лікуванню гострих коронарних синдромів. У роботі науково-практичної конференції взяли участь Президент Асоціації інтервенційних кардіологів України, член-кореспондент АМН України, професорЮрій Соколов; головний позаштатний спеціаліст МОЗ України по спеціальності «кардіологія», доктор медичних наук, професорМаксим Соколов; професор, завідуючий кафедри пропедевтики внутрішньої медицини ВНМУ Юрій Мостовий; головний лікар КЗ «ВРЦСП»( Вінницький регіональний центр серцево-судинної патології)Володимир Гладких .

    На початку науково-практичної конференції Володимир Гладких відзначив, що на сьогоднішній день спостерігається зниження летальних випадків в центрі кардіології. Він підкреслив: «Вінницький кардіоцентр знаходиться на 3 місці серед 43 профільних центрів в Україні за кількістю хірургічних втручань».

    Була проведена робота на симуляторі з проведення перкутанних втручань (в режимі «real-case», здача тестів (в режимі on-line) з наступною видачею сертифікатів Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика.

    У ході науково-практичної конференції торкнулися питань антиагрегатної терапії та її тривалості, терапії статинами після перкутанних втручань, а також дискутували про те чи зможуть змінити нові клінічні протоколи реальну клінічну практику.

    Юрій Соколов ще на початку конференції сказав слова, які відобразили головну ідею заходу: «Вмирають всі. Але наша робота, зробити так, щоб людина не вмерла раніше, ніж їй відведено».

    Переповнена зала слухачів засвідчила актуальність проведення науково-практичної конференції і дискусій навколо даної проблеми.

 

                                      10.10.2016 р.                                                                   Прес-служба ДОС ОДА