Phone icon fd6b0c8e3c94090b2d04c4ae2b9e4aa3358eae985699b6f1e8a1e4f606c2ea69
(0432) 53-31-86
У селі Станіславчик Жмеринського району справжнє свято!
Img 0598   %d0%ba%d0%be%d0%bf%d0%b8%d1%8f

    Відновлення і відкриття закладу стало можливим завдяки спільній роботі обласної державної адміністрації, райдержадміністрації, районної ради, Департаменту охорони здоров’я ОДА, громади та сільського голови - Володимира Перепечая. 

    На заході були приступні – голова Вінницької ОДА – Валерій Коровій, заступник голови - Ігор Івасюк, голова Вінницької обласної Ради - Анатолій Олійник, Людмила Щербаківська - перший заступник голови обласної Ради, а також Люмила Грабович – директор Департаменту охорони здоров’я ОДА, голова Жмеринської райдержадміністрації - Олег Легеза, депутати районної ради, меценати, місцеві мешканці.
    -Тут зроблено все, щоб надавати якісні медичні послуги жителям села Станіславчик. Молоді, але уже досвічені спеціалісти, що відтепер працюють в амбулаторії, матимуть змогу надавати кваліфіковану допомогу і, водночас, отримувати цінний досвід. Важливо, щоб заклад поповнювався новими кадрами, які б віддано працювали на користь пацієнтів. Ми будемо допомагати молодим фахівцям у цьому, - зазначив під час відкриття Валерій Коровій.

    Керівництво області та району Анатолій Олійник, Валерій Коровій, Людмила Грабович та Олег Легеза перерізали червону стрічку та відкрили оновлений медичний заклад в селі.

    Приєднуючись до привітань, Анатолій Олійник зазначив, що оновлений медичний заклад обслуговуватиме не лише мешканців Станіславчика, а й жителів навколишніх сіл. Сучасна будівля відповідає всім нормам енергозбереження. Тут встановлено модульну котельню на альтернативних видах палива, утеплено стіни приміщення.

     Людмила Грабович зазначила, що наявність якісних медичних послуг є одним із чинників добробуту громадян. 
-Впевнена, що персонал амбулаторії працюватиме бездоганно, наполегливо та продуктивно. Тут створені усі належні умови для надання медичних послуг. Будемо допомагати у роботі та надавати поради щодо подальшого функціонування амбулаторії. Звичайно, хотілося, аби мешканці села зверталися до лікарів лише з питань профілактики та консультацій, - звернулася до гостей свята Людмила Горабович.

    За словами сільського голови Володимира Перепечая, у селі проживає близько трьох тисяч жителів. Нинішня амбулаторія з’явилась на місці старої школи. У 2014 році розпочалась реконструкція старого приміщення, яке згодом перетворилось на медичний заклад. Для відновлення будівлі були використані кошти з місцевого, районного та обласного бюджетів, кошти підприємств різних форм власності, мешканців села. Загалом реконструкція амбулаторії сімейної медицини обійшлася у суму понад 1 млн. 700 тис. грн.

    Оновлена амбулаторія уже запрацювала на повну потужність. В ній усі необхідні приміщення, які повинні функціонувати в закладі: кабінети лікарів, денний стаціонар, процедурні кабінети, окремий вхід для обслуговування здорових дітей та проведення щеплення. 

    Наприкінці урочистостей на гостей заходу очікував святковий концерт, у якому взяли участь музичні колективи району.

22.08.2016                 Прес-служба ДОЗ ОДА