Phone icon fd6b0c8e3c94090b2d04c4ae2b9e4aa3358eae985699b6f1e8a1e4f606c2ea69
(0432) 53-31-86
«ДІАЄВРО 2016» - виклик «солодкій хворобі»!
Img 8597

    Існує безліч порад стосовно правильного способу життя для людей з діабетом. Проте, важливо пам’ятати, що сила духу та незламний характер,  на додаток до здорового активного способу життя, робить людину повноцінною та щасливою. У цьому переконані гравці збірної України з футзалу, що  взяли участь  у чемпіонаті «ДІАЄВРО 2016».

    Турнір проходив у Сараєво (Боснія і Герцоговина) наприкінці липня. Участь у змаганнях взяли спортсмени, що живуть із цукровим діабетом.  Основу української збірної склали  вінничани. Наші хлопці посіли 4-месце серед 16 команд.

    Нагороджував  спортсменів  очільник Облдержадміністрації Валерій Коровій. Він подякував футболістам за високі результати, справжню незламність духу та силу волі, яку проявили гравці під час турніру.

    - Важливо продемонструвати на прикладі, що серед нас є люди, які навіть маючи певні хвороби, можуть не лише брати участь та змагатися в різних чемпіонатах, але й здобувати перемогу. Головне звернути увагу на те, що допомагаючи таким людям, ми даємо можливість їм жити повноцінно. Наша сила в єднанні, і команда це продемонструвала, - наголосив Валерій Коровій.

    Андрій Лех – наймолодший учасник нашої збірної, якому виповнилось, 18  розповідає, що турнір безперечно потужний. У ньому беруть участь сильні команди і сильні гравці, тож змагатися було цікаво.

    -У збірну беруть лише тих спортсменів, яким виповнилося 18 років. Я з нетерпінням очікував цього моменту і моя мрія здійснилася. Я отримав море незабутніх вражень. Важливо зрозуміти, що виходячи на «двобій» із суперником – кидаєш виклик і самій хворобі. Це дає стимул долати як і супротивника, так і недугу. Дуже хочеться, аби такі турніри проводилися в Україні, – ділиться враженнями футболіст.

     За словами Пилипа Прудиуса – головного лікаря Вінницького обласного клінічного високоспеціалізованого ендокринологічного Центру, мета такого проекту – привернення уваги до глобальної проблеми діабету в Україні та світі.

    -Ми прагнемо показати, що фізична активність також є засобом профілактики діабету. Футбол допомагає об’єднатися, дає можливість відчути себе потрібним, – додав головний лікар.

    Хлопці злегка шкодують, що трохи «не дотягнули» до призового місця, але з радістю визнають, що важливішою є перемога над хворобою. А вони уже перемогли, тому що не «зламалися».

    Наступний чемпіонат планують провести у Хорватії, і наші хлопці уже починають готуватися до нових звершень і перемог.

 

16.08.2016     Прес-служба ДОЗ ОДА