Phone icon fd6b0c8e3c94090b2d04c4ae2b9e4aa3358eae985699b6f1e8a1e4f606c2ea69
(0432) 53-31-86
Робочий візит у Шаргород
Img 8553

     Виїздна делегація спеціалістів Департаменту охорони здоров′я відвідала Шаргородський район. Мета візиту – надання рекомендаційно-методичних порад щодо діяльності лікувальних закладів Шаргородщини. Спеціалісти ДОЗ на чолі з Надією Марусяк – заступником директора Департаменту – ознайомилися з роботою Шаргородської центральної районної лікарні, та Центру первинної медико-санітраної медичної допомоги.

     Спеціалісти аналізували діяльність різних служб лікувальних закладів – хірургічної, педіатричної, гінекологічної, а також роботу  сімейних лікарів, терапевтів, медичних сестер.

 Також звертали увагу на стан фінансово-бухгалтерського обліку та дотримання норм охорони праці.

       Заступник Департаменту  наголосила, що така перевірка проводиться з метою удосконалення та налагодження роботи в медичному  закладі. Адже, завдяки детальним перевіркам, підрахункам та спілкуванню з пацієнтами, а в подальшому, хорошим аналізом виконаної  роботи, можна домогтися стрімкого росту якості надання медичних послуг.   Після перевірки відбулося обговорення результатів, під час  якого Надія Марусяк зауважила, що робота лікарень є цілком позитивною, але вимагає багатьох доопрацювань.

-   На нашу думку матеріально-технічна база лікувальних закладів  цього району є однією з кращих в області. Медичні установи  забезпечені апаратурою, необхідною технікою, кваліфікованими кадрами. Це однозначно великий плюс у роботі,– наголосила Надія  Марусяк.

      Поряд із цим, для мешканців району вкрай важливо налагодження алгоритму взаємодії між первинною і вторинною ланкою надання     медичної допомоги.

     Провідні фахівці медичної галузі Вінниччини вже відвідали 21 район області. До закінчення року вони планують завершити ознайомчі  виїзди та зробити усі необхідні висновки.

    15.08.2016      Прес-служба ДОЗ ОДА