Phone icon fd6b0c8e3c94090b2d04c4ae2b9e4aa3358eae985699b6f1e8a1e4f606c2ea69
(0432) 53-31-86
Виїздна перевірка спеціалістів ДОЗ у Іллінці
Image

    3 липня 2016 року виїздна делегація спеціалістів Департаменту охорони здоров′я відвідала Іллінецьку центральну району лікарню. Колегію представляли: заступник директора ДОЗ – Надія Марусяк, педіатр, хірург, дієтолог, гінеколог, сімейний лікар, працівники статистичного відділу, фінансово-бухгалтерського обліку та охорони праці.

    Заступник Департаменту  проінформувала працівників районної лікарні, що така перевірка проводиться з метою удосконалення та налагодження роботи в медичному закладі. Адже, завдяки детальним перевіркам, підрахункам та спілкуванню з пацієнтами, а в подальшому, хорошим аналізом виконаної роботи, можна домогтися стрімкого росту якості надання медичних послуг. 

    Спеціаліси зробили своєрідну «екскурсію» по Іллінецькій        ЦРЛ, де побачили налагоджену роботу між первинним і вторинним рівнем, новий кабінет діабетичної стопи з ексклюзивним кріслом. Але зауважили про низький  кваліфікаційний рівень деяких працівників.

    Під час робочого візиту, працівники Департаменту охорони здоров′я відвідали й Дашівську міську лікарню та кілька ФАПів. Враження від побаченого різні, тому є рекомендації щодо доопрацювання протоколів роботи медичних працівників.

     Після перевірки, відбулося обговорення результатів у актовому залі лікарні.

  • З 18 перевірених районних лікарень, вашу оцінюємо позитивно – на чотири з плюсом. Це один із тих медичних закладів, де є розуміння що таке первинка та вторинка. Тому дуже вдячна за роботу, ­ - звернулася до присутніх Надія Марусяк.

    Слова подяки також висловила місцева влада та головний лікар лікарні. Вони зауважили, що питання не пов′язані з фінансами будуть виконуватись від сьогоднішнього дня, а з фінансової сторони – забезпечення усім необіхдим лікарні, вирішаться згодом.

 

 

 

 

 

 

                                               13.07.2016 р.                                                           Прес-служба ДОЗ ОДА