Phone icon fd6b0c8e3c94090b2d04c4ae2b9e4aa3358eae985699b6f1e8a1e4f606c2ea69
(0432) 53-31-86
Клуб ендокринологічних новацій у Вінниці
Al1pphranqk

    Міжнародний проект «Клуб ендокринологічних новацій» – це унікальний дискусійний, інформаційний та суспільний простір для лікарів, які живуть в різних регіонах нашої країни і яким небайдужі їхні пацієнти та стан охорони здоров’я загалом. Членів Клубу не розділяють ні географія, ні рівень популярності, ні вік, ні різні переконання; їх об’єднує бажання вдосконалення української ендокринології та запровадження європейських норм та стандартів у лікуванні.

    Це уже третій цикл засідань «Клубу ендокринологічних новацій». І цьогоріч він стартував у Вінниці.

    Засідання, яке проходило 22 червня, відкривав член-кор. НАМН України, доктор медичних наук, професор Борис Маньковський.

    До розгляду присутнім було представлено такі теми: «Глікемічний контроль, скорочення гліпоглікемій, та простота тирації: чи можливо досягнути балансу з новими базальними інсулінами?», «Клінічні аспекти безпеки та ефективності інгібіторів ДПП-4 у лікуванні цукрового діабету 2 типу у порівнняні з іншими класами цукрознижуючими препаратами», «Гліпоглікемії та ризик серцево-судинних ускладнень у пацієнтів із цукровим діабетом 2 типу: як мінімізувати ризик?». Окрім того, розглядалися й клінічні випадки.

    Опісля обговорення вищезазначених питань та спілкування з фахівцями, серед яких  запрошений гість з Грузії Єлена Гіоргадзедоктор медичних наук, професор, учасники Клубу отримали сертифікати та домовились про наступну зустріч.

 

 

 

 

                                              22.06.2016                                                         Прес-служба ДОЗ  ОДА