Phone icon fd6b0c8e3c94090b2d04c4ae2b9e4aa3358eae985699b6f1e8a1e4f606c2ea69
(0432) 53-31-86
Конференція офтальмологів Вінниччини
Img 5780

    Офтальмологи Вінниччини взяли участь у науково-практичній конференції, присвяченій проблемам захворювання очей. Цього разу спеціалісти розглядали аспекти макулодистрофії сітківки ока – небезпечного захворювання, що призводить до погіршення зору людини.

    Офтальмологи з’ясовували причини макулодистрофії та фактори ризику її виникнення. За словами Наталії Капшук – головного позаштатного офтальмолога області, сучасною медичною наукою висуваються численні версії про те, що провокує хворобу, справжні її причини до цього часу залишаються невідомими.

    Йосип Салдан – професор кафедри очних хвороб ВНМУ ім.М.І.Пирогова –  разом із учасниками конференції  розглянули сучасні можливості раннього виявлення і попередження макулодистрофії, а також  роль сучасних вітамінно-мінеральних комплексів в лікуванні цього захворювання.

    На думку фахівців, на прогресування та виникнення хвороби впливає малорухливий спосіб життя, шкідливі звички (паління, алкоголь), зловживання ультрафіолетом,  неправильне харчування, нестача  лютеїну і зеаксантину,  діабет.

    Тож найкраща профілактика макулодистрофії –дотримання гігієни зору: не варто читати в напівтемряві або дивитися телевізор в подібних умовах, необхідно використовувати сонячні окуляри високої якості, варто уникати перевантаження органа зору.

      По завершенні науково-практичного заходу учасники мали змогу взяти участь у численних дискусіях та отримати відповіді на питання, що цікавлять фахівців.

 

 

10.06.2016         Прес-служба ДОЗ ОДА