Phone icon fd6b0c8e3c94090b2d04c4ae2b9e4aa3358eae985699b6f1e8a1e4f606c2ea69
(0432) 53-31-86
Обласні хірурги обговорювали проблеми галузі
090909

    На  базі Вінницької обласної клінічної лікарні ім. М.І. Пирогова відбулося засідання обласної хірургічної ради.

   Участь у зібранні взяли:  Олексій Камінський – кандидат медичних наук, доцент кафедри Хірургії №1 Вінницького НМУ ім.М.І.Пирогова., Володимир Шапринський – завідувач кафедри хірургії № 1 Вінницького національного медичного університету ім. М.І. Пирогова, Олександр Дацюк – завідувач відділенням анестезіології обласної клінічної лікарні ім.Пирогова та завідувачі хірургічних відділень лікувально-профілактичних закладів міста та області.

    Нині учасники зосередили  свою увагу на питанні оновленої класифікації та алгоритмі хірургічного лікування гострого панкреатиту, взяли участь в обговоренні важливих питань, пов’язаних з оперуванням онкохворих. Завершення кожної доповіді супроводжувалось жвавим обговоренням актуальних питань з досвіду клінічної практики.

   Загалом, за словами  фахівців, ситуація, у роботі хірургів області у порівнянні з минулим роком, значно покращилась. Онкологічні захворювання вчасно виявленні у більшої частини пацієнтів, а статистика торакальних операцій (оперативних втручань на легенях і грудній клітці) не перевищує норму. Крім того, завдяки новому обладнанню та європейським методам оперування, хірургічна галузь з кожним роком піднімається на новий рівень.

   Підсумовуючи результати засідання, представники звернули велику увагу на співпрацю хірургів усіх профілів. Наголосили, що пацієнт повинен пройти правильний «маршрут» від поставленого діагнозу до повного одужання.

   08.06.2016   Прес-служба ДОЗ ОДА