Phone icon fd6b0c8e3c94090b2d04c4ae2b9e4aa3358eae985699b6f1e8a1e4f606c2ea69
(0432) 53-31-86
У Міжнародний день захисту дітей – діти радували гостей
Img 5691

    Міжнародний день захисту дітей святкується щорічно 1 червня. Вперше він  відзначався в 1950-му році в 51 країні світу. ООН підтримала цю ініціативу й оголосила захист прав, життя і здоров'я дітей одним з пріоритетних напрямків своєї діяльності. Деклараціяєю прав дитини (прийнятою 20 листопада 1959 р) проголошувалися рівні права дітей у сфері виховання, освіти, соціального забезпечення, фізичного і духовного розвитку незалежно від кольору шкіри, національної належності, громадського походження, майнового стану та іншого. Декларація закликає батьків, громадські організації, уряди визнати права дітей і сприяти їх здійсненню.

    1 червня – одне із улюблених свят дітей. Адже саме цього дня влаштовуються різні розважальні заходи. Серед їх числа конкурси з подарунками, концерти, всілякі виставкові та пізнавальні заходи.

 

    Щорічно Вінницький обласний спеціалізований будинок дитини з ураженням центральної нервової системи та порушенням психіки, на чолі з Надією Андрієвською, дарує своїм друзям маленьке свято, у знак вдячності за ту підтримку, яку отримують діти закладу.

    Цьогоріч на ньому були присутні постійні відвідувачі будинку дитини, а також його меценати та добрі друзі. Серед них: Руслан Осмоловський – начальник Головного управління Державної фіскальної служби у Вінницькій області, депутат Вінницької ОДА – Тетяна Антонець, головний спеціаліст відділу лікувально-прфілактичної допомоги дитячому населенню ДОЗ – Лариса Бевза, представники мережі аптек «Конекс».

    Вихованці дитячого будинку подарували незабутнє свято своїм гостям, радуючи кожного з присутніх музичними номерами, віршами та театралізованим дійством.

    Особливо зворушливими були заклики дітей до миру: «Ми хочемо щоб всі жили щасливо, у злагоді  та мирі – без війни!». Недаремно ще у Біблії було сказано, що вустами немовляти говорить істина.

 

 

 

 

                                                         01.06.2016                                                                           Прес-служба ДОЗ ОДА