Phone icon fd6b0c8e3c94090b2d04c4ae2b9e4aa3358eae985699b6f1e8a1e4f606c2ea69
(0432) 53-31-86
«Здоров’я дітей у руках дорослих»
Img 5184

    Обласна дитяча клінічна лікарня яскраво та весело відзначила День захисту прав дітей. Щорічна традиція  відзначати свято дитинства у закладі не порушується, тому медперсонал та батьки  роблять усе можливе, аби дітлахам було комфортно і весело. Нинішнього року свято відбулося під девізом – «Здоров’я дітей у руках дорослих».

    Цього разу на урочистості завітав Валерій Коровій – очільник облдержадміністрації, Тетяна Бондаренко - начальник відділу лікувально-профілактичної допомоги дитячому населенню ДОЗ ОДА.  Вони привітали малечу, батьків та лікарів зі святом і висловили сподівання, що така горна традиція продовжуватиметься ще довгі роки.

    - Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Саме тому святий обов’язок родини, школи, органів влади та громадськості - забезпечити всебічний розвиток інтересів та здібностей маленьких громадян, забезпечити їм належний рівень виховання і дотримання прав дитинства. Міжнародний День захисту дітей  – це не просто  свято, а й особливий день для нагадування  дорослим про необхідність нині піклуватися про майбутнє суспільства і, передусім, про здоров’я  нашої малечі, – звернувся до гостей свята Валерій Коровій.

    -В дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань, прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, пишалися своєю родиною і рідним краєм. Основну тему свята: «Здоров’я дітей у руках дорослих» обрано недаремно. У наш час дітям, а тим паче, пацієнтам  дитячої лікарні, потрібна підтримка та допомога старших – батьків, лікарів. У малечі не повинно бути нещасливого дитинства, і за це маємо відповідати ми, дорослі. Тому турбота про дітей, захист їхніх прав мають стати одним з найголовніших наших обов'язків, - наголосила Тетяна Бондаренко.

    Далі, малечу та батьків радували учні Вінницької дитячої школи мистецтв, вихованці Вінницького міського палацу дітей та юнацтва. Також на маленьких відвідувачів лікарні очікували цікаві майстер-класи та конкурси.

    Організатори сподіваються, що свято допоможе дорослим зрозуміти проблеми дітлахів, а малечі принесе бажане та швидке одужання.

 

30.05.2016      Прес-служба ДОЗ ОДА