Phone icon fd6b0c8e3c94090b2d04c4ae2b9e4aa3358eae985699b6f1e8a1e4f606c2ea69
(0432) 53-31-86
Про ЗСЖ у Вінницькому вищому професійному училищі Департаменту поліції охорони
3

 « Хто розраховує забезпечити собі здоров’я,

 перебуваючи у ліні, той чинить так само  безглуздо,

  як і людина, що думає мовчанням удосконалити свій голос»

 

   Здоровий спосіб життя – це спосіб життя кожної людини, спрямований на профілактику хвороб та зміцнення здоров’я.

    Активною пропагандою здорового способу життя, серед молоді, уже не перший рік займається обласний Центр здоров’я. В рамках своєї діяльності, фахівці Центру проводять заходи з школярами та студентами, ознайомлюючи їх із засадами здорового способу життя. Адже сильне, здорове покоління – це фундамент та серце нації!

    25 травня головний лікар Центру здоров’я – Тамара Васильчук, відвідала Вінницьке вище професійне училище Департаменту поліції охорони. Студенти мали змогу дізнатися нову інформацію про його аспекти, відкрити для себе низку наслідків, до яких може призвести недогляд за власним здоров’ям, отримати поради кваліфікованого спеціаліста.

    Завдяки простій дружній бесіді молоді люди мали можливість закріпити уже існуючі у них знання, а також відкрити й щось нове. Так зацікавлення серед аудиторії викликала теза про те, що шлунок людини розрахований на (разовий) прийом їжі розміром не більшим як долоня, а головними чинниками впливу на здоров’я є не лише здоровий спосіб життя та екологія, а й рівень медицини та спадковості.

 

    Не можна не відзначити зростаючий останнім часом інтерес до свого здоров’я.

    Рано чи пізно починаєш замислюватися, що спосіб життя, який ти ведеш  зараз, мабуть, не кращим чином позначається на здоров’ї. І добре, якщо це розуміння приходить не запізно.

   Найчастіше людина починає замислюватися над тим, як вона живе (про своє здоров'я), коли наздоганяє якась проблема, з'являється хвороба чи нездужання. Та турбота про нього не має виникати лише після перших  проблем – турбота про нього повинна бути закладеною з юних років, з дитинства і бути ключовою у способі життя.

    Потрібно розуміти, що бездіяння – це також злочин. Як зазначив Плутарх (Давньогрецький філософ-біограф): «Хто розраховує забезпечити собі здоров’я, перебуваючи у ліні, той чинить так само  безглуздо, як і людина, що думає мовчанням удосконалити свій голос», – і ця теза, не зважаючи на тисячоліття, досі актуальна.

    Ретельно дбайте про своє здоров’я та не забувайте, що перехід до здорового способу життя – це шлях до внутрішньої гармонії. І цей перехід не повинен бути різким. Поступово змінюючи себе, свої звички і уклад життя, ви зможете без великих зусиль досягти бажаного.

 

 

 

                                                 26 .05.2016                                                                                 Прес-служба ДОЗ ОДА