Phone icon fd6b0c8e3c94090b2d04c4ae2b9e4aa3358eae985699b6f1e8a1e4f606c2ea69
(0432) 53-31-86
Конференція на міжнародному рівні в медичному університеті
8

       12 травня у Вінницькому національному медичному університеті імені М.І. Пирогова відбулася науково-практична конференція з  міжнародною участю – «сучасні аспекти збереження та відновлення здоров′я жінки».

       На захід були запрошені акушер-гінекологи, репродуктологи, анестезіологи та всі бажаючі, хто хоче брати участь у збережені та розвитку акушер-гінекологічної галузі.

       Гостей конференції зустрічали студенти з квітами та солодкими подарунками з емблемою конференції, у холі, де проходила реєстрація, лунала класична музика – все це підсилювало атмосферу значущості такої конференції та організаїї на високому рівні.

  • Шановні колеги, вітаю вас з великою подією – відкриттям конференції. Здоров′я жінки – здоров′я суспільства, а це вже, відповідно, здоров′я нації. Акушер-гінекологи першими створили протоколи лікування і почали їх використовувати на практиці, заснували школу фізіологічного ведення пологів. Це конференція на міжнародному рівні, адже до нас завітали гості з Молдови, Ізраїлю та Казахстану, тому радий вітати всіх, – з вітальним словом виступив Василь Погорілий – проректор з лікувальної роботи ВНМУ ім. М.І. Пирогова.

      Надія Марусяк – заступник директора обласного Департаменту охорони здоров′я, висловила подяку організаторам та всім присутнім. Вона наголосила, що при збереженні здоров′я жінки ми збережемо наше майбутнє покоління.

       Доповідачі з різних медичних навчальних та лікувальних закладів розкривали теми: вдосконалення гінекологічної допомоги; нові тенденції профілактики акушерської патології та розвитку діагностики, лікування перинатальної патології та ін..

       Після пленарного засідання присутні розподілилися по секційних залах, продовжуючи ознайомлюватися з лекційними програмами представників.

       Другий етап конференції відбудеться  13 травня у ВНМУ ім. М.І. Пирогова, після завершення усім учасникам вручать сертефікати. 

 

 

12.05.2016 р.                 Прес-служба ДОЗ ОДА