Phone icon fd6b0c8e3c94090b2d04c4ae2b9e4aa3358eae985699b6f1e8a1e4f606c2ea69
(0432) 53-31-86
80-річчя кафедри внутрішньої медицини – науково-практична конференція
4

27 квітня на базі Вінницької обласної філармонії «Плеяда» відбувся масовий захід, який зібрав в актовому залі не один десяток медичних працівників та студентів. Всеукраїнська науково-практична конференція – основний привід зібрання. Вона присвячена 80-річчю кафедри внутрішньої медицини №1 та внесена до реєстру Українського інституту науково-технічної та економічної інформації (укрІНТЕІ).

На конференцію завітали: районні терапевти, сімейні лікарі, кардіологи, ревматологи, гастроентерологи, лікарі-інтерни, клінічні ординатори, аспіранти, магістранти.

  • Людина повинна постійно працювати над собою. Наука не стоїть на місці, наукові розробки втілюються у життя дуже швидко і це забезпечує великий потенціал медичної галузі. Я хочу відзначити Терапевтичне відділення, яке є домінуючим  не лише в Україні, основну кафедру внутрішньої медицини №1, – звернувся з привітанням Василь Погорілий, д.м.н., зав. кафедри дитячої хірургії, проректор з лікувальної роботи ВНМУ ім. М.І. Пирогова.

Світлана Швидюк – головний спеціаліст відділу лікувально-профілактичної допомоги дорослому населенню ДОЗ ОДА, розповіла, що в контексті теми конференції: «Стандарти діагностики та лікування в клініці внутрішніх хвороб» пролунає багато лекцій майстер-класів від видатних професорів Вінницького національного медичного університету імені М.І. Пирогова та інших лікувальних і навчальних медичних закладів всієї України. 

Після закінчення виступів усім активним учасникам заходу вручили сертифікати та запросили до подальшої співпраці.

Нагадаємо, що конференція відбуватиметься протягом двох днів за тією ж адресою 27-28 квітня 2016 року.

 

27.04.2016 р.                    Прес-служба ДОЗ ОДА