Phone icon fd6b0c8e3c94090b2d04c4ae2b9e4aa3358eae985699b6f1e8a1e4f606c2ea69
(0432) 53-31-86
Виїзна комісія Департаменту охорони здоров’я відвідала Бар
7

 

        12 березня спеціалісти Департаменту охорони здоров’я з метою покращення роботи та надання настановчих рекомендацій, відвідали лікувальні заклади міста Бар.   

       Під керівництвом Людмили Грабович – директора Департаменту, фахівців у складі: заступника директора ДОЗ, хірурга, сімейного лікаря, головної медсестри, терапевта, педіатра, акушер-гінеколога та керівників відділу статистики, фінансів, бухгалтерського обліку, охорони праці, розподілили роботу по всіх відділеннях Барської ЦРЛ. Крім того, вони відвідали лікувальні заклади Міжлісся та Копайгорода.

       На підсумковому засіданні, обговорювали і плюси, і мінуси лікарні. Загалом, її робота цілком задовольнила комісію, але слід більше уваги приділити налагодженню взаємодії між первинною та вторинною ланкою, між лікарем та пацієнтом, забезпечити надійність в усіх напрямках роботи та бути відповідальним перед своєю професією.

       – Це не перевірка з метою знизити рівень роботи лікарні, навпаки, ми тут щоб допомогти вам побачити і виправити те, що для медичного працівника не помітно. Велику вдячність висловлюємо керівництву міста Бар, адже таку допомогу з боку влади рідко бачиш у районах, – висловилась Людмила Олексіївна, директор ДОЗ ОДА.

       Медичні працівники міста висловили подяку за конкретні організаційно-методичні рекомендації. Вони зауважили, що не лише дослухались до слів спеціалістів, але й розставили прерогативи над проблемами в лікарні, які можливо виправити за короткий термін.

13.04.2016 р.                                      Прес-служба ДОЗ ОДА